Pon - Sob 08.00-18.00 +48 696 216 130 biuro@plasmalight.info
Zaufaj profesjonalistą
firma z doświadczeniem
Fachowa obsługa
Szybki kontakt
Bogate doświadczenie
w Branży od 2011 roku

o Firmie

Caption aligned here

Innowacyjna Metoda Fototerapii światłem plazmowymNasza firma jest obecna na rynku od 2011 roku – niedługo; ale przez ten czas zdążyliśmy już zrozumieć, że tylko dzięki ciągłej wytężonej pracy ukierunkowanej na klienta możemy nie tylko pozostać na rynku, ale również rozwijać się z sukcesami.

Violetinstytut Sławomir Kaczor to głównie firma produkująca i serwisująca urządzenia do terapii światłem plazmowym ale jest również  dystrybutorem urządzeń wspomagających zdrowie i piękno.

Dzięki współpracy z czołowa Japońską firmą technologiczną oraz terapeutyczną z 88 letnim doświadczeniem , wyprodukowaliśmy dla Państwa urządzenie terapeutyczne wykorzystujące pełne spectrum światła najbardziej zbliżonego do światła słonecznego.

Najpierw w Violetinstytut Sławomir Kaczor został zaprojektowany oraz wdrożony i dopuszczony na rynek EU „Generator Plazmowy FSL” w marcu 2019 roku.

Następnie w październiku 2020 roku skończyliśmy badania techniczne urządzenia o nazwie

Plazma light-100.

Nasze urządzenia charakteryzują się najwyższej klasy bezpieczeństwem , funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Produkowane są tylko w Polsce z wykorzystaniem Polskiej myśli technicznej.

Dzięki współpracy z czołowymi Japońskimi firmami  z zakresu technologii materiałowej medycznej  oraz terapii światłem , do pracy naszego urządzenia wykorzystujemy importowane Elektrody ,które są dedykowane do naszych urządzeń  i stanowią spójna całość .

Dzięki zaufaniu Naszych klientów, Generatory Plazmowe FSL oraz Plasma Light -100 są coraz częściej wykorzystywane na profesjonalnym rynku w Polsce i za granicą.  To ogromny sukces dla Nas i Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie .

Nie poprzestajemy na tym dlatego  wciąż jesteśmy twórcami nowych – lepszych rozwiązań i  urządzeń wykorzystujących pełen zakres światła  najbardziej zbliżony do światła słonecznego.

Niespotykana skuteczność w poprawie systemu immunologicznego organizmu czym charakteryzują się Nasze urządzenia a także szybkim i skutecznym uzupełnieniem VIT D 3 daje gwarancje szybszej i skuteczniejszej terapii w  wielu chorobach.

Tacy chcemy być jako firma wprowadzać nowe rozwiązania, szczególnie dbać o klienta i wspólnie z nim rozwiązywać kolejne zadania, które postawi przed nami życie .

Jesteśmy do Państwa usług i zapraszamy do współpracy.

Meta tagi strony

o Firmie

Firma ASCARBON powstała w 2011r. Od początku swojej działalności skupiliśmy się na dostarczaniu na polski rynek urządzeń wysokiej klasy od wyselekcjonowanych producentów. W 2016 roku podjęliśmy wysiłek skonstruowania i wytworzenia w pełni Polskiego urządzenia służącego do terapii całego ciała o dużej skuteczności oraz bezkompromisowym podejściu do bezpieczeństwa.

plasmalight.info
Masz pytania? zadzwoń +48 696 216 130